OPEL COMBO 1,3 CDTi 11/2007 PARKOVACÍ ASISTENT KLIMA
Název
OPEL COMBO 1,3 CDTi 11/2007 PARKOVACÍ ASISTENT KLIMA
Popis
PRODÁME OPEL COMBO 1,3 CDTi 55kW 75PS MÁLO JEŽDĚNÉ AUTO , GARÁŽOVÁNO. BEZ KOROZE S PLATNOU STK I EMISEMI.ŠPIČKOVÁ SPOTŘEBA NAFTY . UMÍ JEZDIT DO 5TI L NAFTY NA 100KM. RODINNÝ VŮZ S JASNOU HISTORIÍ I NÁJEZDEM. STŘÍBRNÁ METALÍZA BEZ POŠKOZENÍ A DŮLKŮ. PRODEJ Z DŮVODU NEVYUŽITÍ. RYBÁŘ BOHUŽEL JIŽ NEVYUŽIJE.
VÍCE FOTEK NA :
Motor
55 kW / 75 PS
1 248 cm³
Nafta
Manuální převodovka
Karoserie
užitkové
3 dveří
5 míst
Výbava
Airbag
2x airbag
Aktivní bezpečnost
ABS
Audio, video
autorádio
Chlazení, topení
man. klimatizace
Dveře
centrální zamykání
Podvozek
Pohon
manuální převodovka
Řízení
posilovač řízení
Zabezpečení
imobilizér
VELMI PĚKNÉ , RODINNÉ AUTO . DOBRÝ VÝKON I SPOTŘEBA NAFTY. ŠPIČKOVÝ NÁJEZD. PO KONTROLE, TAKŽE BEZ INVESTIC. V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU O NABÍZENÉ VOZIDLO VOLEJTE NA UVEDENÉ TEL.ČÍSLO.VOZIDLO MOŽNOST VÝMĚNY S OBOUSTRANNÝM DOPLATKEM ZA VW, AUDI A6 , A4, A3, BMW 6,7, CITEOEN, TOYOTA,SUZUKI, VOLVO.VIN KÓD K VAŠÍ LUSTRACI O PŮVODU A POČTU NAJETÝCH KM V OBRAZOVÉ PŘÍLOZE INZERÁTU.NĚKTERÉ PRVKY VÝBAVY SE MOHOU LIŠIT, DOPORUČUJEME DLE VIN KÓDU, JENŽ JE V OBRAZOVÉ ČÁSTI INZERCE DÉKÓDOVAT PŘESNOU VÝBAVU DLE VINDECODÉRU.INZERENT SI VYHRAZUJE PRÁVO. Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.
Období
Statistiky
- 86 fotek
- 1 video
- 0 se líbí
Nastavení
Vytvořte si fotodárky
Z alb a fotek na Rajčeti nebo i z disku počítače si můžete snadno a rychle vytvořit různé fotodárky pro sebe nebo své přátele.